Dziękuję, że jesteśŻycie.. Wielki dar, który należy cenić. Na pewno planujesz dużo wydarzeń, idziesz do przodu nie przejmując się tym, że może coś robisz źle. W pewnym momencie dowiadujesz się, że nie żyje ktoś ważny w twoim życiu, ktoś wartościowy. Uczucia? Żal, wyrzuty sumienia, złość, płacz, tęsknota i dużo, dużo więcej mieszających się emocji. Nie możesz zrozumieć, dlaczego, jaki było powód zabrania ci tak ważnej osoby. Dużo rzeczy wtedy sobie przypominasz. Żałujesz nie wypowiedzianych słów ale też tych, których powiedziałeś za dużo. Nie spodziewałeś się, że to się stanie właśnie teraz, przecież dużo planowaliście razem, było tyle do zrobienia i jeszcze tyle sobie do powiedzenia. A tej osoby już nie ma, nie wróci nigdy. A jej głos zostanie tylko w twojej pamięci, będziesz starać się go nie zapomnieć, bo to właśnie on przepełniał zawsze twoje serce.. Wszystkie mieszające się uczucia przerodzą się potem tylko w tęsknotę, pamięć i miłość. Wspomnienia będą cudowne ale zarazem bolesne. A słowa, które powinieneś powiedzieć tej osobie w czasie jej życia, zostaną tylko jedynie w twojej głowie..


Po co napisany został ten post? Aby wzruszyć i pobudzić do refleksji. Nikt z nas nie wie kiedy bliskie osoby albo nawet my odejdziemy z tego świata. Nie ważne ile ta bliska osoba ma lat i kim jest. Dzisiaj jest,a  niedługo może jej nie być.Na pewno są w waszym życiu osoby, które zasłużyły na przeprosiny, szczere "kocham cię" albo "dziękuję, że jesteś". Powiedzcie to, nie wstydźcie się. Czasu może być mniej niż wam się wydaje, a potem będziecie tego żałować. Ja to zrobiłam.. I staram się robić to jak najczęściej, zanim jedyne co będę mogła zrobić to postawić znicz..

Dzięki za przeczytanie! Życzę wam dużo wzruszeń i odwagi, by powiedzieć to co się czuję!

7 komentarzy:

 1. Wybacz, że odniosę się do zdjęć, a nie do treści ale... DOŚWIETLAJ ZDJĘCIA ;P Jeśli ktoś robi Ci zdjęcia pod słońce niech przynajmniej włączy flasha - to trochę oświetla postać i sprawia, że nie ginie w ciemnościach ;)
  drewniany-most.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za uwagę :) Wezmę to do siebie oczywiście ale jeśli chodzi o dzisiejsze zdjęcia to właśnie taki efekt chciałam uzyskać, no ale następnym razem wypróbuję z lampą, może będą lepsze :D

   Usuń
 2. Moim zdaniem ani "kocham Cię", ani "dziękuję", ani czas spędzony z bliskimi nam osobami, nie zapełnią po nich pustki, jaka nam zostaje, gdy już odejdą. Jeśli to jest ktoś, kogo kochamy, to i tak będziemy czuć ból w sercu, a łzy będą napływać nam do oczu, gdy o nich pomyślimy, gdy pomyślimy o tym, że nie będą uczestniczyć w tylu momentach naszego życia. Czasem nawet takie posty sprawiają, że mamy mokre policzki...
  malinowynotes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, masz rację. Ale wtedy wyrzuty sumienia wydaje mi się, że są mniejsze. Jasne, niestety nie wypełni to pustki w sercu ani nie poskłada naszego złamanego serca w kawałki. Jednak chyba warto mówić te słowa i potem żyć ze świadomością, że ta osoba wiedziała ile dla nas znaczy. :)

   Usuń
 3. wow, i że tobie to wszystko udało się ująć w kilku zdaniach! co do niewypowiedzianych słów- jest to częsty powód moich wyrzutów sumienia..

  co powiesz na wspólną obserwację? ja już i to z ogromną chęcią! buziaczki
  nowy post! http://justemsi.blogspot.com/2016/12/cold-sea-enjoy-silence.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm... I co mogę powiedzieć? Jak powiem: WOW, świetny post! Nie uwierzysz mi, że przeczytałam. Po prostu... Brak mi słów. Świetnie dziewczyno ;) trzymaj tak dalej
  szczęśliwego Nowego Roku
  obserwuje i liczę na rewanż
  xoxoklaudia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Witaj czytelniku, dziękuję, że zajrzałeś!

♥ Komentarze są dla mnie wielką motywacją, więc za wszystkie bardzo dziękuję
♥ Zostaw link do swojego bloga a na pewno go odwiedzę
♥ Nie zgadzam się na obs/obs ani kom/kom, jeśli twój blog mi sie spodoba wtedy pozostawię coś po sobie.
♥ Jeśli mój blog ci się spodobał zaobserwuj a będzie mi bardzo miło :)