About blog

Blog. Miejsce gdzie większość pisze o wszystkim i o niczym. Choć na początku również był taki zamiar to dzisiaj nie znajdziecie tutaj postów o moim wczorajszym śniadaniu czy dniu spędzonym na mieście. Blog nie jest lifestylowy. Pojawiają się tutaj posty tematyczne, czasem diy lub posty jakiegoś innego typu. :)

Blogowanie w moim życiu jest już od ponad 3 lat, dla mnie masa czasu, a za mną kilkanaście bezsensownych blogów. Ta strona była ze mną najdłużej i wydaje mi się, że zawsze będzie najbliższa mojemu sercu. Prawie usuwana była już parę razy. Jednak kiedy musiałam zrobić sobie pół roku przerwy poczułam, że naprawdę to kocham. I tak oto jestem i kontynuuje swoją pracę.
Nie mam pojęcia co ile pojawiać będą się notki. Nie łatwo będzie znaleźć czas na ten blog, blog fotograficzny, szkołę, przyjaciół i jeszcze kanał na youtube. Czuję, że będę musiała z czegoś niedługo zrezygnować ale mam nadzieję, że nie będzie to znowu ten blog. Na razie zostaję, a posty pojawiać będą się tylko wtedy kiedy znajdę czas.
Jeżeli chodzi o nazwę bloga była zmieniana naprawdę duużo razy. Ale nazwa początkowa brzmiała "Julka Bloguje :)". A jak na razie brzmi ona " Z mojej perspektywy". Dlaczego? Na blogu głównie opisuje jak widzę jakieś zachowanie, poruszam różne temat i pokazuje wam jak ja to widzę swoimi oczami, jakie mam zdanie na ten temat. Czyli staram się pokazać wam świat z mojej perspektywy, chce pokazać wam go w taki sposób w jaki ja go widzę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj czytelniku, dziękuję, że zajrzałeś!

♥ Komentarze są dla mnie wielką motywacją, więc za wszystkie bardzo dziękuję
♥ Zostaw link do swojego bloga a na pewno go odwiedzę
♥ Nie zgadzam się na obs/obs ani kom/kom, jeśli twój blog mi sie spodoba wtedy pozostawię coś po sobie.
♥ Jeśli mój blog ci się spodobał zaobserwuj a będzie mi bardzo miło :)